Страхування

Найкращі умови страхування

«Галич-Авто» пропонує страхування автомобіля в провідних страхових компаніях України за найвигіднішими умовами.

На сьогоднішній день в нашому салоні, можна оформити такі види страхування:

 • Страхування транспортних засобів (КАСКО) та додаткового обладнання до них;
 • Обов’язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів;
 • Добровільне страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів;
 • Страхування цивільної відповідальності власників автотранспортних; засобів перед третіми особами за межами України (зелена карта);
 • Медичне страхування подорожуючих закордон;
 • Додаткове медичне страхування від нещасних випадків на транспорті;
 • Додаткове медичне страхування (страхова медицина).

КАСКО – повне страхування вашого автомобіля незалежно від обставин справи.

Основними партнерами “Галич-Авто” є компанії з багаторічним досвідом на страховому ринку та з іноземним капіталом.

Такі як: ARX, UNIKA, PZU, КНЯЖА, УС, ІНГО та ін.

Страховий тариф в залежності від моделі автомобіля та програми страхування складає від 1,5%.

Цивільна відповідальність

Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності здійснюється з метою забезпечення відшкодування шкоди заподіяної життю, здоров'ю та/або майну потерпілих в наслідок дорожньо-транспортної пригоди та захисту майнових інтересів страхувальників.

Тарифи встановлюються МТСБУ (Моторно (транспортне) страхове Бюро України) та залежать від:

 • типу транспортного засобу;
 • об’єму двигуна;
 • регіону реєстрації власника транспортного засобу;
 • терміну дії договору (від 15 днів до 1 року).

Зелена карта

Міжнародне обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних автотранспортних засобів («Зелена картка») — відповідальність за шкоду, що може бути нанесена майну, здоров’ю та життю постраждалих осіб на території країн-членів системи «Зелена картка».

Під час виїзду на автомобілі в одну з країн, які являються членами міжнародної системи автомобільного страхування «Green card» , власник авто зобов’язаний мати страховий поліс «Зелена картка». Цей поліс забезпечує відшкодування збитків третім особам при настанні страхового випадку, винуватцем якого був водій вписаного в договір транспортного засобу. Страховий сертифікат «Зелена картка» має єдину форму для всіх членів міжнародної системи автомобільного страхування та діє у понад 40 європейських країнах, в тому числі у Польщі, Німеччині, Іспанії, Болгарії, Туреччині, Франції, Греції, Австрії, Росії, Естонії. Повний перелік країн Ви знайдете тут.

Гарантом виплати страхового відшкодування за договорами «Зелена картка» в Україні виступає Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ), яке є єдиним об'єднанням страховиків, що здійснюють обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за шкоду, заподіяну третім особам. Членство страховиків у МТСБУ є обов'язковою умовою здійснення діяльності щодо обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

Вартість полісу Зелена картка

Вартість полісу залежить від типу транспортного засобу, країни відвідування та терміну дії договору страхування. Страхувальник сам обирає термін страхування, який може становити мінімум 15 днів, або від 1 місяця до 1 року. Ціна на страховий поліс "Зелена карта" встановлена МТСБУ і однакова для всіх страховиків. Зауважте, що вартість договору Зелена картка в Україні нижча ніж у більшості країн.

Ліміти відшкодування

Виплата страхового відшкодування здійснюється на умовах, визначених законодавством про обов’язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів країни відвідання, де стався страховий випадок. У кожної країни встановлені свої ліміти – ознайомитися з сумами відшкодування можна в розділі Важливо.

Залишилися запитання по страхуванню?

Зверніться до нашого експерта - Natalia.Zhelizniak@skoda-lviv.com