Замовити авто онлайн

НОВІ МОЖЛИВОСТІ ЗАМОВЛЕННЯ АВТО!

Використовйте вільний час з користю. Обирайте та замовляйте нове авто з наявних на складі або створіть своє унікальне авто для замовлення у виробництво. У зв'язку з введенням обмежувальних заходів, пов'язаних з поширенням коронавирусної хвороби (COVID-19), компанія «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів Skoda в Україні прийняла рішення про можливість замовлення і покупки автомобілів в online. Ми пропонуємо Вам нові можливості!

Ми пропонуємо Вам придбати автомобіль з доставкою додому!

Ось декілька простих кроків, щоб не виходячи з дому, отримати автомобіль під власні двері:

  1. Переглянути наш сайт (https://www.galych-auto.com.ua/) та соц.мережі, підібрати модель, модифікацію і колір автомобіля на сайті, скориставшись зручним онлайн-конфігуратором* чи сервісом онлайн-складу.
  2. Заповнити цю онлайн-форму: https://forms.gle/uipfALkU41MBW9JYA
  3. Опісля, менеджер нашого салону контактує з вами по телефону, а потім в режимі онлайн: Email, Viber, Telegram або інших месенджерах, ви обговорюєте всі нюанси та деталі, які вас цікавлять.
  4. Потім, з Вами контактує наш менеджер з фінансових питань в режимі онлайн: Email, Tiber, Telegram або інші месенджери та проговорює всі фінансові питання.
  5. Якщо Ви прийняли позитивне рішення про купівлю автомобіля, наступним кроком потрібно — надіслати нам скан копію вашого паспорта та ІПН.
  6. Консультант відправляє на погодження, договір клієнту та очікує підтвердження згоди.
  7. Консультант формує рахунок та направляє клієнту для оплати.
  8. Клієнт на підставі рахунку здійснює оплату або передоплату за автомобіль.
  9. За допомогою евакуатора ми доставляємо Вам автомобіль разом з актом прийому-передачі, договором купівлі-продажу, сертифікатом на автомобіль, та іншими документами.

* Зазначена у Конфігураторі ціна є рекомендованою роздрібною ціною, яка є інформативною та орієнтовною. Поточна ціна і детальні технічні характеристики обраної моделі Ви можете дізнатись у ​ Вашого Авторизованого дилера ŠKODA.

Якщо Вам потрібен кредит, можете розрахувати щомісячний платіж за власними параметрами для будь-якої моделі ŠKODA в онлайн кредитному калькуляторі, а також подати онлайн заявку на кредит.

Ви завжди можете зв’язатися з нами за номером: +380676751382

Консультуємо, кредитуємо та продаємо онлайн!

Не дамо CONVID-19 жодного шансу!

Ваш “Галич-Авто”, Ваша Skoda.

 

Return
+