Про нас
Про нас Про нас

Про нас

Автомобільній Дім Галич-Авто

ТОВ Автомобільний Дім «Галич-Авто»

 

 

Підприємство розпочало свою діяльність на автомобільному ринку в 1974 році як регіональний центр «АвтоВАЗтехобслуговування». В 1990 році на базі підприємства було створено акціонерне товариство "Львів - Лада", до якого входили десять автосервісів на території Львова та області загальною потужністю 130 машинопостів ( 1 пост – 120 м2 виробничої площі ) та загальною чисельністю працівників 770 осіб.

В 1996 році ВАТ "Львів - Лада" було повністю приватизоване, а в 1997 році змінено назву підприємства на Відкрите акціонерне товариство "Галич - Авто" . До 1996 року товариство спеціалізувалося на реалізації та сервісному обслуговуванні автомобілів ВАЗ. У 1996 – 2002 р.р. поряд з автомобілями ВАЗ товариство здійснювало реалізацію та сервісне обслуговування автомобілів марки «SKODA» на підставі укладеної з виробником дилерської угоди. Обсяги реалізації в цей період становили 1000 – 1200 автомобілів щорічно. На сьогодні ТОВ "Автомобільний дім "Галич-Авто"​ та здійснює реалізацію ( зокрема, в кредит ), а також гарантійне та післягарантійне обслуговування автомобілів марки «SKODA».​

 

Компанія «Škoda Auto a. s. »(Чехія) починаючи з 2003 року неодноразово нагороджувала «1-й Автоцентр Škoda» престижною і почесною нагородою для кожного дилера, сертифікатом Best Dealer in Ukraine (Кращий дилер в Україні). Офіційним імпортером автомобілів Škoda в Україні, ТОВ «Єврокар», в період 2003 - 2014 рр., Автоцентр багаторазово був відзначений дипломами в номінаціях «Лідер продажів», «Лідер у сервісному обслуговуванні», «За високу лояльність до бренду». «1-й Автоцентр Škoda» неодноразово займав лідируючі позиції в рейтингах ТОР - 100 «Кращі компанії України» і Гвардія 500.